Twoje wymarzone wesele

Stodoła Owczarnia to idealne miejsce na wesele w stylu rustykalnym. Zapierające dech w piersiach otoczenie, chór złożony z ptasich treli, rechotu żab i brzęczenia owadów oraz zapach wody i żywicy kreują wyjątkową atmosferę, która pozostanie w pamięci Państwa Młodych i ich gości. Każdy spacer do lasu już zawsze będzie kojarzył się z tym niezwykłym dniem i miejscem.

Owczarnia to nie tylko przestronna sala, to 17-sto hektarowe gospodarstowo na terenie którego znajduje się otoczony lasem ogród z miejscem na strefę relaxu, przynależąca do sali 120m wiata z zaaranżowanym kompleksem wypoczynkowym (meble z palet, snopki, chusty w kratę, stoliki, lampiony,  oświetlenie- girlandy), otaczające Owczarnie cztery stawy, plac zabaw dla najmłodszych oraz parking.

Wesele w Owczarni to gwarancja wyjątkowego klimatu. Odrestaurowana, klimatyzowana stodoła, w której znajdują się własnoręcznie wykonane prostokątne drewniane stoły, drewniane krzesła, ceglane ściany, przestrzenne okna i klimatyczne oświetlenie.

Sala posiada własne zaplecze sanitarno-socjalne.

Po pełnej wrażeń nocy Para Młoda i ich najważniejsi goście mogą odpocząć w komfortowych pokojach i apartamentach „Rancza Dolidki”. To nasza agroturystyka, gdzie z pewnością nastąpi regeneracja sił ! 🙂

Strona główna